www.hotel-ubytovani.com
 

Apartmány ČESKÝ RÁJ **** ubytování Lomnice nad Popelkou

 
 
 
Apartmány Lomnice nad Popelkou ČESKÝ RÁJ - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenApartmány Lomnice nad Popelkou ČESKÝ RÁJ - K hotelu přísluší parkovištěApartmány Lomnice nad Popelkou ČESKÝ RÁJ -  je k dispozici připojení na internetApartmány Lomnice nad Popelkou ČESKÝ RÁJ -  je k dispozici letní terasaApartmány Lomnice nad Popelkou ČESKÝ RÁJ - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouApartmány Lomnice nad Popelkou ČESKÝ RÁJ - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouApartmány Lomnice nad Popelkou ČESKÝ RÁJ - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Apartmány ČESKÝ RÁJ
Hrádky 331, Lomnice nad Popelkou 51251
Česká Republika
Pension-Lomnice-Cesky-Raj@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Apartmány ČESKÝ RÁJ ubytování Lomnice nad Popelkou Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Apartmány ČESKÝ RÁJ - ubytování Lomnice nad Popelkou | Vítejte

 
Apartmány Lomnice nad Popelkou ČESKÝ RÁJ

Apartmány Český Ráj **** s privátním wellness - komfortní ubytování na pomezí Českého ráje a Podkrkonoší : 
Ubytování v nadstandardně vybavených apartmánech v klidném prostředí v obci Košov – Hrádky, která leží nedaleko městečka Lomnice nad Popelkou ve výšce 634 m n.m. Romantika, klid venkova a dlouholeté zkušenosti v oblasti cestovního ruchu, ubytování v amartmánech s komfortem kvalitních penzionů s důrazem na individuální přístup k hostům.

Český Ráj Apartmány ubytování
Apartmánový dům je umístěný ve svahu s překrásným panoramatickým výhledem do nádherné malebné krajiny Podkrkonoší a částečně do Krkonoš. 2 samostatně přístupné apartmánové jednotky s celkovou kapacitou 10 lůžek. Hledáte-li ubytování v Lomnici nad Popelkou a okolí, pak nové, moderně, prakticky a komfortně vybavené apartmány s rodinnou atmosférou jsou tou správnou volbou.

Apartmán č. 1 v přízemí domu o rozloze cca 50 m2 nabízí samostatnou ložnice s pohodlnou manželskou postelí a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, prostornou terasu se zahradním nábytkem.

Apartmán č. 2 v podkroví domu o rozloze cca 65 m2 disponuje ložnicí s pohodlnou manželskou postelí, prostorným obývacím pokojem s další plnohodnotnou manželskou postelí a rozkládacím gaučem pro 1 osobu. Hosté apartmá č. 2 mohou využívat zahradní terasu v přízemí domu nebo venkovní posezení „pod lesem“.

Hrádky u Lomnice nad Popelkou Apartmány vybavení
Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout se všemi nezbytnými elektrospotřebiči (lednice, myčka, mikrovlnná trouba, sklokeramická deska, varná konvice, kávovar, toustovač), jídelní kout, vlastní prostorné sociálním zázemí s WC, sprchovým koutem a fénem, trezor, LCD televizor s digitálním vysíláním, WIFI internet připojení, dobře vybavený minibar. Pro Vaše maximální pohodlí jsou apartmány vybaveny kvalitním hotelovým textilem (osušky, ručníky, povlečení) a všechna hlavní lůžka pak protialergickými matracemi vyššího standardu.

Apartmány Český Ráj ubytování Lomnice nad Popelkou služby
Upravené plochy kolem domu včetně letní terasy Vám umožní diskrétní nerušenou relaxaci. Samozřejmostí je dětské hřiště se skluzavkou, zahradním domkem, pískovištěm a posezením pro dospělé. Zapůjčit si můžete odstrkovadla, dětské kolo, fotbalový míč, soft tenis nebo třeba bandbington.

Pro děti: Na požádání pro vaše děti rádi připraví malý dětský koutek přímo do Vašeho apartmánu s dostatkem hraček a knížek, zapůjčí dětskou postýlku s příslušenstvím, vaničku, dětskou židličku, stupátko nebo třeba i DVD přehrávač.

Parkování je zajištěno na vlastním oploceném pozemku přímo před domem. Vaše kola je možné uschovat v samostatné, bezpečně uzavřené místnosti. Pro milovníky vín je ve společných prostorách apartmánového domu volně přístupná vinotéka s bohatým výběrem moravských vin. Nerušené posezení na terasa apartmánu se sklenou vína a výhledem na horu Tábor a Jičín Vám nedá zapomenout na dny zde strávené.

Dovolená v Českém Ráji ubytování v apartmánech
Chráněná krajinná oblast Českého Ráje Vám nabídne mnoho neopakovatelných přírodních scenérií, hrady a zámky, cyklostezky, hustou síť turistických cest, které vedou přes strže i romantická údolí, místy s dalekým rozhledem, v zimní sezóně sjezdovka (350 m dlouhý lyžařský vlek na horu Tábor) a běžecké tratě. Třicet pět kilometrů dlouhá „Lomnická magistrála“ vede v bezprostřední blízkosti apartmánů, je upravována v celé své délce v minimální šíři 3 metry se dvěma stopami pro klasiku, střed je ponechán pro bruslení. Lomnice nad Popelkou je známá výrobou lomnických sucharů, oplatek a kulatek. V Lomnici nad Popelkou je muzeum, divadlo, koupaliště, sportovní letiště atd.